507 75 99 92 biuro@fourstal.pl

Produkcja
urządzeń technicznych

Przenośniki rolkowe

Oferujemy trwałe i niezawodne podajniki rolkowe zbudowane z wysokiej jakości surowców odpornych na uderzenia mechaniczne oraz kontakt z agresywnymi substancjami chemicznymi. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji tych rozwiązań.
Maszyny są wyposażone w wydajne, a zarazem wysoce niezawodne jednostki napędowe. Umożliwiają one ciągłą pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Są niepodatne na ciężką, intensywną eksploatację. Mogą być stosowane do transportu w obu kierunkach.

Wydajne i trwałe przenośniki rolkowe dla przemysłu

Znajdujące się w naszym bogatym asortymencie wydajne i trwałe przenośniki rolkowe dla przemysłu są dedykowane do profesjonalnych zastosowań we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych, a także dużych obiektach logistycznych oraz halach i magazynach.

Nasze przenośniki rolkowe cechują się obciążalnością na poziomie kilkunastu ton, a jednocześnie są łatwe i szybkie w montażu. Ze względu na brak konieczności wykonywania częstych przeglądów serwisowych pozwalają zredukować wydatki na eksploatację linii technologicznych.

Oferowane przez fourstal.pl przenośniki rolkowe umożliwiają precyzyjne sterowanie, dzięki nowoczesnym modułom mikroprocesorowym. Specjalne metody konstrukcyjne gwarantują niepodatność na drgania i wibracje oraz zapewniają płynny, jednostajny ruch taśmociągu.

Jeśli poszukujesz niezawodnych i wydajnych przenośników rolkowych do zastosowań logistycznych oraz magazynowych, to skorzystaj z naszej oferty! Produkty objęte są wieloletnią gwarancją. Zapewniamy fachowe wsparcie naszych specjalistów w ich wyborze.

FOUR STAL Sp. z o.o.
NIP: 578-31-24-292
ul. Dojazdowa, 16c
82-300 Elbląg

biuro@fourstal.pl
507 75 99 92

FourStal.pl

Napisz do nas

Polityka prywatności (kliknij i przeczytaj więcej)