507 75 99 92 biuro@fourstal.pl

Produkcja
urządzeń technicznych

Redlery, przenośniki zgrzebłowe

W ofercie firmy FOUR STAL Sp. z o.o. znajdziesz profesjonalne konstrukcje transportowe takie jak przenośniki zgrzebłowe oraz redlery. Niezawodne rozwiązania cechują się solidnym wykonaniem i wieloletnią trwałością. Są odporne na intensywną eksploatację w trudnych warunkach środowiskowych, dlatego doskonale nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Zatrudniając najlepszych inżynierów i inwestując w nowoczesny park maszynowy, nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych urządzeń technicznych, dostosowując je do rosnących wymagań klientów oraz restrykcyjnych norm jakości. W naszych przenośnikach zgrzebłowych oraz redlerach stosujemy wiele innowacyjnych, autorskich rozwiązań technologicznych gwarantujących ponadprzeciętną wydajność działania oraz wytrzymałość. Projektując i produkując maszyny do transportu materiałów sypkich, przykładamy szczególną uwagę do trzymania się najwyższych standardów zapewniających bezpieczeństwo ich obsługi.

Urządzenia pozwalają na sprawny transport paliwa z użyciem zbieraka spasowanego z łańcuchem, który został osadzony na specjalnych prowadnicach. Jest on niepodatny na uszkodzenia i działanie wilgoci, dzięki zastosowaniu elementów osłonowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu maszyn przemysłowych o wysokiej niezawodności. Oferowane przez nas przenośniki zgrzebłowe stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku konieczności transportu paliw alternatywnych, a także:

  • popiołu,
  • wapna,
  • biomasy,
  • gipsu,
  • kruszywa.

Profesjonalne przenośniki zgrzebłowe pozwalają na wydajne i szybkie doprowadzanie materiałów sypkich do miejsca ich spalania. Ich nowoczesne konstrukcje są projektowane w taki sposób, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko wypadnięcia części materiału podczas jego przenoszenia i, co za tym idzie, narażania przedsiębiorstwa na wysokie straty finansowe. Dzięki powyższym zaletom inwestycja w te maszyny umożliwia optymalizację kosztów prowadzenia firmy przy jednoczesnym podniesieniu wydajności pracy. Przenośniki zgrzebłowe oraz redlery doskonale nadają się do tworzenia zarówno poziomych, jak i skośnych tras transportowych. Są stosowane również jako maszyny do transportu bliskiego w zakładach przemysłowych.

Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, w tym sprawdzone podzespoły mechaniczne oraz elektroniczne, dlatego wszystkie produkty są objęte wieloletnią gwarancją i wsparciem serwisowym.

Redlery – najwyższej jakości

Przeznaczone do transportowania zbóż, kukurydzy, rzepaku czy granulatów redlery to wydajne i niezawodne konstrukcje. Zbudowane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna. Urządzenia charakteryzują się efektywnością pracy na poziomie kilkuset t/h.

Znajdujące się w naszej ofercie sprzęty przenośnikowe gwarantują wieloletnią, bezawaryjną pracę i precyzyjny ruch prostoliniowy. Są niepodatne na ścieranie boków oraz den, gdyż do ich budowy zastosowano specjalne materiały o niskim współczynniku tarcia.

Oferowane przez nas przenośniki pozwalają na sprawny transport elementów sypkich. Istnieje możliwość synchronizacji ich posuwu z innymi elementami linii technologicznych oraz zewnętrznymi czujnikami.

Warto nam zaufać

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem taniego urządzenia przenośnikowego zgrzebłowego albo redlera, to koniecznie skontaktuj się z nami! Zapewniamy fachowe wsparcie w wyborze odpowiedniego modelu.

Parametry takie jak długości, wydajności, wielkości koryta oraz moce silników dobierane są indywidualnie.

Firma FOUR STAL Sp. z o.o. posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie projektowania, oraz produkcji przenośników zgrzebłowych i redlerów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, dopasowując maszyny zarówno do warunków, w których będą użytkowane, jak i rodzaju oraz wagi transportowanych materiałów.
Posiadamy własne rozwiązania techniczne, dzięki którym nasze urządzenia pracują bezawaryjnie i objęte są 24-miesięczną gwarancją.

FOUR STAL Sp. z o.o.
NIP: 578-31-24-292
ul. Dojazdowa, 16c
82-300 Elbląg

biuro@fourstal.pl
507 75 99 92

FourStal.pl

Napisz do nas

Polityka prywatności (kliknij i przeczytaj więcej)