507 75 99 92 biuro@fourstal.pl

Produkcja
urządzeń technicznych

Wygarniacze hydrauliczne

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy konstrukcji inżynieryjnych. W ofercie znajdują się profesjonalne magazyny biomasy oraz wygarniacze hydrauliczne. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i solidnym wykonaniem.

Do budowy urządzeń technicznych zastosowano specjalnie łożyskowane silniki o podwyższonej żywotności. Umożliwiają one łatwe, a zarazem szybkie rozkładanie oraz rozsuwanie całej konstrukcji metalowej. Są dostępne w wersjach jednostronnych, jak i dwustronnych.
Oferowane przez fourstal.pl wygarniacze hydrauliczne są kompatybilne z szerokim zakresem profesjonalnych akcesoriów rolniczych. Można do nich zamontować specjalistyczne wymiatarki przemysłowe do jabłek, a także świdry słupowe oraz podcinacze do porzeczek.
Maszyny mogą być zamocowane do ciągnika zarówno z tyłu, jak i z przodu, a także z użyciem specjalnej ramy uniwersalnej z mechanizmem regulacji wysokości. Ocynkowanie ogniowe zapewnia niepodatność na korozję i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Magazyny biomasy

W naszej ofercie znajdziesz również solidne i trwałe magazyny biomasy. Autorskie konstrukcje modułowe są zbudowane z kontenerów metalowych o wymiarach 6 x 2,4 m. Zamontowano w nich specjalne suwaki, które napędzają siłowniki hydrauliczne.

Elementy przesuwne są zespolone z zagarniaczami transportującymi paliwo, które stamtąd trafia na dedykowane przenośniki. Kolejnym etapem jest bezpieczne przetransportowanie go do kotłowni, peleciarki, suszarni albo brykieciarki, gdzie ulega spaleniu i przetworzeniu.

Dużą zaletą naszych magazynów do biomasy jest ich łatwa przenośność, gdyż nie są w żaden stały sposób związane z podłożem. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, by zmienić ich położenie w przyszłości. Można je również montować w dowolnej lokalizacji.

Jeżeli szukasz hydraulicznych rozwiązań do wygarniania oraz magazynowania ekologicznej biomasy w niskiej cenie, to skorzystaj z naszej oferty już dziś! Nasi doradcy pomogą Ci wybrać wygarniacze oraz magazyny dopasowane do Twoich potrzeb.

FOUR STAL Sp. z o.o.
NIP: 578-31-24-292
ul. Dojazdowa, 16c
82-300 Elbląg

biuro@fourstal.pl
507 75 99 92

FourStal.pl

Napisz do nas

Polityka prywatności (kliknij i przeczytaj więcej)